Hearthstone Deck Tracker

W tym poradniku opiszę bardzo przydatny program do gry HearthStone jakim jest Hearthstone Deck Tracker, do pobrania za darmo tutaj. Jest to aplikacja która po odpaleniu wyświetli nam przydatne informacje o aktualnej grze w formie graficznej nakładki.

Co daje ten program?

Między innymi wyświetla nam naszą talie którą aktualnie gramy dzięki czemu wiemy które karty zostały już zagrane i jakie jeszcze mogą nam dojść. Otrzymujemy także listę kart które zagrał przeciwnik a podczas dodawania przez rywala sekretu możliwe warianty kryjących się tam pułapek. Wszystko jest na bieżąco aktualizowane np. jeśli mag zagra sekret a my wezwiemy stronnika i nic się nie stanie to od razu zaznaczy nam że nie jest to lustrzany byt który przyzywa przeciwnikowi kopie naszego stronnika. Po za tymi najbardziej przydatnymi opcjami możemy także włączyć licznik czasu do końca tury, procentową szanse na dobranie karty którą potrzebujemy a także łączną siłę ataku naszej postaci i stronników.

Program prowadzi również statystyki wygranych i przegranych partii daną talią. Zapisuje je w formie powtórki online dzięki którym możemy po meczu analizować co poszło nie tak. Widzimy tam jakie karty w ręce miał przeciwnik w danej rundzie oraz całą jego talie. Program jest mocno rozbudowany i ciągle rozwijany, ma wiele opcji które możemy włączać lub wyłączać wedle uznania. Pokazuje także jak bardzo wyboosowany jest C’Thun jeśli ktoś gra takimi kartami. Dzięki Hearthstone Deck Tracker wiemy także które kart w ręce przeciwnika dostał jako prezent, które zostały cofnięte z pola walki, ile rund trzyma je w ręce a także o ile pkt many zmniejszone zostały przez Imperatora Thaurissana.

Czy mogę dostać za to bana?

Nie! oficjalne stanowisko Blizzarda jest takie że do czasu aż wszystkie informacje które dzięki programowi zdobędziemy można także liczyć i zapisywać na kartce to nie jest to oszustwo. Same informacje bardzo ułatwiają grę szczególnie tym którzy grają w HearthStone od czasu do czasu  i nie pamiętają wszystkich kart jednak dla każdego jest to przydatny program.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *