Na co wydawać monety w HearthStone

Jeśli zastanawiasz się na co warto wydawać zdobyte monety w grze HearthStone to przeczytaj poniższy poradnik który może pomóc w podjęciu decyzji.

Kupowanie pakietów:

Monety można przehulać na na kilka sposobów, najprościej jest kupić pakiet kart za 100 złota. Otrzymamy wtedy 5 losowych kart z pakietu który wybierzemy. Niby nic odkrywczego ale patrząc z szerszej perspektywy ta opcja nie jest do końca opłacalna. Dopłacając 50 monet możemy zagrać na arenie gdzie wybieramy sobie 1 z 3 postaci i układamy do niej swoją tymczasową talię. Kupowanie pakietów ma ten plus że jest szybsze i nie wymaga od nas żadnej pracy ponieważ od razu otrzymamy to co wybraliśmy. Pamiętaj jednak aby raczej kupować najnowsze pakiety ponieważ starsze karty często są już nie grywalne względem najnowszych talii tworzonych z aktualnego rozszerzenia. Jeśli wiesz że w najbliższym czasie ma wyjść nowy pakiet kart lepiej powstrzymać się od kupowania i zrobić to dopiero po jego oficjalnym wejściu do gry aby mieć najnowsze karty.

Arena:

Kiedy mamy już gotową talie na arenę gramy nią z innymi graczami do 3 porażek a każda wygrana zwiększa nagrodę jaką otrzymamy po jej ukończeniu. Pewnie zastanawiasz się czy to się opłaca jeśli nie jesteś jeszcze dobry w tą grę. Odpowiedz jest prosta, moim zdaniem tak ponieważ nawet jeśli nie uda nam się wygrać ani jednego pojedynku to i tak otrzymamy 1 najnowszy pakiet kart warty 100 monet oraz 25 – 40 monet lub 25 – 40 pyłu do tworzenia kart, czasami jest to dodatkowa karta. Rachunek jest prosty mamy szansę na zdobycie rzadkich, epickich i legendarnych kart a także tyle złota że będziemy mogli jeszcze raz wejść na arenę w zamian za maksymalne przepłacenie o 50 monet pakietu kart. Moim zdaniem warto zaryzykować bo już wygrywając 1 pojedynek możemy otrzymać pakiet i 50 monet co wyjdzie nam na 0.

Przygody:

Trzecia najdroższa opcja to kupowanie przygód, za około 700 monet, odkrywamy 1 okienko z wybranej przygody gdzie mamy 3-4 komputerowych przeciwników a za ich pokonanie otrzymujemy specjalne karty. Niektóre z nich są naprawdę bardzo dobre i warto wydać tyle złota. Problem jest jedynie taki że od jakiegoś czasu twórcy nie dodają kolejnych przygód a stare zostały wycofane ale nigdy nie wiadomo czy to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *