AGO szybko pokonuje Tricked!

AGO Esports w ekspresowym tempie rozprawiło się ze swoim rywalem w ramach Hellcase Cup 7. Potyczka odbywała się w systemie BO3. AGO na de_mirage, pierwszej mapie wybranej przez siebie rozpoczęło rywalizację po stronie terrorystów. Co tu dużo mówić, Duńczycy zostali zniszczeni, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2 dla Polaków, druga nie przyniosła zaskoczenia mimo przegranej pistoletówki ekipa Grubego szybko się zrewanżowała i zakończyła spotkanie wynikiem 16:3

Następnie potyczka przeniosła się na mapę de_train wybraną przez Tricked, tutaj Polacy byli w stanie jeszcze poprawić wynik z pierwszej mapy i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:1 dla AGO, w drugiej połowie Duńczycy podjęli początkowo udany powrót z bardzo niekorzystnego wyniku wygrywając sześć rund pod rząd, jednak na tym zakończyli swój powrót, Polacy obudzili się w odpowiednim momencie, aby zakończyć rywalizację  wynikiem 16:7 i ostatecznie wygrywając w mapach 2:0.