AGO przegrywa dwie mapy z EnVyUs.

Dzisiejszego wieczoru odbyło się spotkanie pomiędzy AGO Esports i EnVyUs w ramach ESL Pro League Season 7, Polacy ciągle walczą o utrzymanie choć ich szanse są bardzo małe, nie pomagają w tym dwie porażki z Francuzami.

Pierwsza mapa rozpoczęła się idealnie dla AGO,  Polacy prowadzili na Cobblestonie po stronie antyterrorystów już 5:0, dopiero wtedy pierwszą rundę uzyskali Francuzi, jednak to nie wiele dało, AGO kontynuowała swoją dominację, aż do wyniku 10:2. W tym momencie ostatni zryw w tej połowie poczynili gracze EnVyUs co dało im 3 ostatni rundy i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 na korzyść AGO. Dobrą passę Scream i spółka podtrzymała dzięki wygranej pistoletówce i 2 kolejnym rundom. Po tym nastąpiła wymiana rund i dawało do nadzieję na wygraną, niestety dzięki indywidualnym przebłyskom oraz dobrej i konsekwentnej grze EnVy wygrali to spotkanie 16:13.

Kolejna potyczka rozegrała się na mapie de_train, Polacy rozpoczęli to spotkanie po stronie atakującej, niestety dzięki 3 fragom od RpK  wypadła ona na korzyść EnVy. Runda force to kompletnie inna historia, AGO zagrało na czym mogło i to się opłaciło, wygrali rundę tylko z jedną stratą. Kontynuowali swoją serię wygrywając dwie kolejne rundy, później nastąpiło przełamanie rundy EnVy, która po stronie CT wypracowała ostatecznie wynik 9:6, oddając ostatnią rundę na rzecz Polaków. Kolejna pistoletówka i dwie następne rundy wpadły na konto Francuzów, przy stanie 12:6 AGO było w stanie ugrać jeszcze  3 rundy, końcówka meczu należała niestety do Francuzów, którzy ostatecznie wygrali wynikiem 16:9.