Nowe rozszerzenie HearthStone już jutro

Kolejne rozszerzenie o nazwie Wiedźmi Las zawita do nas już jutro.

Nadszedł rok kruka a to oznacza że czas na pierwsze z trzech rozszerzeń tego roku. 12 kwietnia otrzymamy kolejne przygody i odblokuje nam się możliwość otwierania nowych pakietów które można kupować i zdobywać już od jakiegoś czasu. Dla graczy którzy przez pierwsze dni od premiery odwiedzą grę przygotowana jest specjalna nagroda w postaci losowej legendarnej karty oraz 3 darmowych pakietów kart z najnowszego rozszerzenia. Szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie HearthStone.


Kinguin - Save on Every Game 728x90

Wśród 135 nowych kart pojawią się stronnicy z nowymi słowami kluczowymi Zryw i Echo. Niektóre karty oddziaływać będą zaraz na początku gry jak “Książe Malkezar”. Stare zestawy kart trafią do dziczy wraz z Lodowym blokiem, Wyrocznią Światłozimnych i Ognistym olbrzymem. Do gry trafi także nowa bohaterka Lunara klasy druid którą będziemy mogli zdobyć wygrywając 10 partii w formule standard w grze rankingowej lub rozrywce po rozpoczęciu Roku Kruka. Zmienią się także nagrody za codzienne zadania o wartości 40 monet na 50 sztuk złota a same wykonywanie zadań ma być łatwiejsze.

Jeszcze tylko dzisiaj jest możliwość otrzymania darmowych 20 pakietów i rewersu „Mroczny las” kupując w przedsprzedaży 50 pakietów za 49,99 Euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *