izak w składzie komentatorskim IEM Katowice 2019!

Już pod koniec przyszłego tygodnia nadejdzie czas na kulminację zmagań w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2019. Od czwartku do niedzieli w legendarnym już Spodku osiem ekip powalczy o triumf w pierwszym tegorocznym Majorze CS:GO oraz nagrody pieniężne z puli wynoszącej okrągły milion dolarów. Polskojęzyczną transmisję z Fazy Nowych Mistrzów poprowadzi szeroka grupa ekspertów i komentatorów, w składzie której znalazł się między innymi Piotr „izak” Skowyrski.

Popularny streamer już wiele razy miał okazję zasiąść za mikrofonem podczas turnieju tej rangi. Skowyrski skomentował chociażby ESL One Katowice 2015, kiedy łączył siły z Maciejem „Morgenem” Żuchowskim. Tym razem ta dwójka współpracować będzie jeszcze z Kubą „Kubikiem” Kubiakem dobrze nam znanym z licznych transmisji na kanałach ESL. Za prowadzenie studia odpowiadał natomiast będzie Filip „Testree” Mątowski, a jego gośćmi będą chociażby Łukasz „Hermes” Pożyczek oraz Adam „Destru” Gil. W trakcie analizy usłyszeć będziemy mogli także kilku gości specjalnych.


Faza pucharowa IEM Katowice 2019 odbędzie się między 28 lutego i 3 marca. Polskojęzyczny komentarz dostępny będzie na kanale ESL.TV Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *