Wtorkowy wieczór z x-kom, AGO i Kinguin

Emocje związane z Majorem w Katowicach wracają do nas dopiero jutro, więc dzisiejsze spotkania polskich ekip będą idealną rozgrzewką dla polskich widzów Counter-Strike’a. Na placu boju zobaczymy bowiem x-kom team, Team Kinguin oraz AGO Esports, które rozegrają swoje spotkania w ramach internetowych potyczek.

Najwięcej frajdy będą mieli ci, którzy kibicują drużynie Krzysztofa “goofy’ego” Górskiego. Zawodnicy x-kom team rozegrają bowiem dwa mecze w formacie best of three. Najpierw staną naprzeciw HAVU, a potem zawalczą z x6tence Galaxy. I oba te pojedynki zostaną rozegrane w ramach LOOT.BET Season 1, w których polska formacja zajmuje aktualnie trzecią lokatę z trzema zwycięstwami na koncie.

AGO zagra natomiast o kolejne punkty w lidze ESEA MDL Season 30. Rywalem “Jastrzębi” będzie Uruguay, czyli drużyna Williama “drakena” Sundina. Nasi rodacy mogą się aktualnie pochwalić szóstą pozycją w klasyfikacji, ale to przede wszystkim dlatego, że rozegrali jak dotąd rekordową liczbę jedenastu spotkań. I tylko w czterech z nich okazali się zwycięscy.

Team Kinguin z kolei rozegra drugie spotkanie w ramach NoxFire League Season 2. Tym razem oponentem nadwiślańskiej formacji będzie pro100. TaZ i spółka pokonali wczoraj Unicorns of Love, więc jest spora szansa na to, że dzisiejszym starciem rozpoczną zwycięską passę.

Harmonogram dzisiejszych spotkań rodzimych ekip:

  • 17:00 – HAVU vs x-kom team – BO3 – Transmisja
  • 20:00 – x-kom team vs x6tence Galaxy – BO3 – Transmisja
  • 20:00 – Uruguay vs AGO Esports – Mirage – Transmisja
  • 21:00 – pro100 vs Team Kinguin – BO1 – Transmisja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *