Kontakt

e-mail: kontakt@esportfire.pl

Facebook

Współprace z drużynami:

Współpraca polega na dodaniu loga drużyny w specjalnej zakładce “Partnerzy” na portalu, promowaniu różnego rodzaju większych projektów drużyn oraz na pewnego rodzaju wzbogaceniu fanpage’a teamów poprzez nasze umieszczanie na nim wpisów prowadzących do naszego portalu, były by to wpisy pasujące do tematyki fanpage’a, dodawane nie częściej niż raz dziennie dzięki czemu wasi fani otrzymywali by dawkę ciekawych informacji typu newsy, poradniki, artykuły a co za tym idzie fanpage by się rozwijał my natomiast zyskamy dzięki temu nowych czytelników.

Drużyny bardziej rozwinięte z minimum 700 fanami mogą liczyć także na dodatkową reklamę ich fanpage’a lub strony w naszych newsach w postaci baneru 750 x 100 który powinni podesłać po nawiązaniu współpracy. Grafika promująca pojawi się w co drugim newsie który dodamy na waszym fanpage’u.

Podchodzimy indywidualnie do każdej drużyny sprawdzając ich zasięgi i zaangażowanie aby wyeliminować bardzo świeże projekty i te którym nie wróżymy dalekiej przyszłości .

Patronat medialny nad wydarzeniami eSportowymi:

Bardzo chętnie obejmiemy patronat medialny nad różnymi eventami eSportowymi dzięki czemu oferujemy dodanie newsa na ten temat zarówno na portalu jak i na naszym fanpagu, w zamian oczekujemy dodania naszego loga na materiałach promocyjnych wydarzenia.

Współprace z innymi projektami eSportowymi:

Jesteśmy otwarci także na współprace z różnego rodzaju projektami związanymi z eSportem, podczas kontaktu prosimy o przedstawienie oferty i wyznaczenia oczekiwań wobec nas.